Rozhovor s modelkou a výherkyní Miss APV 2020 Nicolou

Nicolu znáte jako vítězku Miss Ateliér Pod Vilami 2020, ale také ji můžete znát z instagramu, na kterém sdílí své zážitky z nejkrásnějších koutů světa.

Jak jsi se dostala k modelingu/fotomodelingu a jak je to dlouho?

K modelingu jsme si vyšlapala cestu sama. Začalo to někdy v mých 12 letech, kdy jsem e se přihlásila do soutěže Dívka roku, ta sice skončila neúspěchem, ale to mě neodradilo od mého snu stát se modelkou. Postupem času mi chodili různé nabídky na focení a já se více zdokonalovala v pózování a neostýchavosti. Pokud si říkáte, kde na takové nabídky narazit, tak mi ze začátku nejvíce pomohl Facebook a uzavřené skupiny. Nic z toho, co mám mi nespadlo do rukou jen tak a já jsem ráda, za každou zkušenost a spolupráci, která mě potkala.

Jaký styl fotíš nejčastěji?

Nejraději fotím portréty a postavu, ale čas od času se nebráním ani plavkám nebo glamouru. Ráda při focení experimentuji a do budoucna mám ještě pár nesplněných výzev.

Nicola | Modelky | Ateliér Pod Vilami
Nicola | Modelky | Ateliér Pod Vilami

Jaké bylo tvé nejhorší focení a proč?

Musím zaklepat, že mě žádné takové nepotkalo. Byla jsem vždy opatrná na fotografa a pokaždé jsme si ujasnili, jak bude focení probíhat a kde. 

Jaké bylo tvé nejlepší focení a proč?

Každé focení mělo něco do sebe, ale nejraději vzpomínám na momenty z exotických destinací, a to kvůli dokonalé přírodě a místům, které mi přijdou sami o sobě fotogenické. Ráda vzpomínám na Madeiru a Zakynthos, ze kterých jsme si odnesla spousty krásných fotografií. 

Nicola | Ateliér Pod Vilami

Za co jsi na sebe v této branži nejvíce pyšná?

Asi za vůli, která mě žene dál a trpělivost. Focení vyžaduje dost času spojenou s přípravami a není to záležitost na hoďku času. Dlouho a dost jsme na sobě dřela a mám radost, když jsou výsledky znát a mohu se o ně podělit. 

Jaký máš názor na plastické operace? 

Myslím si, že každý má právo se rozhodnout, jak se svým tělem naloží a je to jen jeho věc. Já osobně žádnou plastickou operaci nepodstoupila, ale vůbec bych se nebránila augmentaci prsou. Určitě bych si nebrala osobně názory druhých, protože jen my můžeme vědět, v čem se nejlépe cítíme.

Nicola | Ateliér Pod Vilami

Děláš něco pro udržení dobré postavy?

Ano, dělám. Snažím se pravidelně a vyváženě jíst a do toho i denně cvičím. Přiznám se, že mám dny, kdy se prostě na vše vykašlu, ale nakonec mi svědomí nedá abych zahodila vše, na čem jsme tak dlouho pracovala  a vrátím se ke každodenní rutině. V pubertě jsem si prošla různými dietami, které se v reálném životě nedali dlouhodobě vydržet a akorát mi to rozhodili metabolismus. 

Se správným stravováním mi hodně pomohl náš český kulturista Miroslav Pražma, díky němu jsem pochopila, jak vše funguje a společně jsme našli cestu ke stravě, která nejen prospívá postavě, ale dá se i dlouhodobě udržet.

Tags: , , ,

Rubrika:

Autor článku: Monika Smutná

Čtěte dál...

nejsou