Vítězky letošní Miss Ateliér Pod Vilami

Děkujeme slečnám, děkujeme fotografům a samozřejmě vám návštěvníkům. Naše soutěž je u konce a i přes všechny překážky známe vítězky!

Miss Ateliér Pod Vilami

Miss Ateliér Pod Vilami, tedy místo zvolené naší porotou, vyhrává s 57 body Nikola Garbaczová. S Nikolou nás čeká finální focení s vybraným porotcem a předání výhry, nyní se ale můžete podívat ještě jednou na její soutěžní videomedailonek.

Nikola Garbaczová, vítězka Miss Ateliér Pod Vilami 2020

Miss Sympatie, tedy místo zvolené vámi, vyhrává s 489 hlasy Kristína Bachárová! Kristina se nemohla dostavit na finální focení a točení skrz uzavřené hranice a tak si veškeré materiály zařídila sama na Slovensku. Možná právě to ji vyhrálo vaše sympatie. Podívejte na její video medailonek.

Kristína Bachárová, vítězka Miss Sympatie 2020

Připomeňme si ještě jednou sponzory a jejich dary vítězkám. Není toho málo, posuďte sami.

Miss Internet

slečna zvolena návštěvníky webu vyhrává: menší korunku, odličovací houbičku Clean Sponge dle vlastního výběru, produkty značky Farmasi, sluneční brýle Myshells

Miss Ateliér Pod Vilami

slečna zvolená porotou vyhrává: korunku + naušnice s náhrdelníkem, 2x odličovací houbičku Clean Sponge, produkty značky Farmasi, voucher do Crashily výběrový second hand v hodnotě 1500,-, sukni by Barbra Binks, sportovní komplet Noirs, sluneční brýle Myshells s řetízkem, investiční stříbrnou minci, vytvoření karty modelky s možností dostávat honorované zakázky, pronájmy Ateliéru Pod Vilami zdarma v rámci spolupráce, focení s vybraným fotografem z poroty

Tags:

Rubrika:

Autor článku: Monika Smutná

Čtěte dál...

nejsou