Darujte pod stromeček pronájem foto ateliéru!

Co darovat pod stromeček fotografovi, když se v technologiích prostě nevyznáte? Obrovský výběr dovede laika zavalit, a přitom se nejedná o nejlevnější koníček. Skvělého fotodárku se ale nevzdávejte. Poradíme, co dalšího můžete nadělit fotografům!

Ateliér Pod Vilami vybavení

Focení v ateliéru aneb darujte příležitost!

Focení v profesionálním prostředí s různým výbavením dokáže práci fotografa skutečně posunout vpřed. Získá zkušenosti, schopnosti a prostředky, které mu možná k realizaci jeho záměrů scházely. Cena se pohybuje od 300,-/1hod.

Proč fotit v profesionálním ateliéru?

Dobrá ateliérová fotografie představuje hranici mezi amatérskou a profesionální fotografií. Je potřebná k propagaci i zdokonalení práce. Zákazníka nebo zaměstnavatele rozhodně přesvědčí.

Výhody práce v ateliéru:

Vybavení. Ateliér nabízí vybavení, kterým fotograf běžně doma nedisponuje. Kvalitní světla, odrazové desky, výběr pozadí, ale i rekvizity či práce s modelkou nechají vyniknout um fotografa. Bez zkušeností ale dovednosti získat nelze.

Ateliér Pod Vilami vybavení

Kvalitní portfolio přdstavuje krok k dobré propagaci. Myslí to váš fotograf s činností vážně? Pak je focení v ateliéru správným krokem k dobrému portfoliu.

Možnosti experimentování. Někoho baví fotit produkty, někdo rád „číhá“ na momentální atmosféru a někdo má záměr, kterému chybí už jen možnost realizace.  Kromě světel a kulis si fotograf může přizvat profesionální modelku, vizážistku nebo přivést vlastní „tým“. Rozhodně si ale při práci ověří, zda pro své cíle volí správné postupy.

Skvělá zábava. Celou akci můžete zinscenovat i jako společnou zábavu, při které se sami proměníte v modely/modelky či zrealizujete jiné fotografické plány. Pod stromeček tak nadělíte společný čas i spoustu zábavy!

Pracovní zázemí. Velkou výhrou fotoateliéru je bezesporu klid na soustředěnou práci. Je to skvělý krok k ujasnění, kterým směrem vykročit dále a zjistit, do jakého vybavení stojí za to investovat!

Ještě jsme vás nepřesvědčili? A co takhle slevu? Kupte svým blízkým Vánoční voucher na pronájem ateliéru na dvě hodiny za 500,- namísto standardních 600,- ! Pokud jste rozhodnuti, napište si o slevu na info@atelierpodvilami.cz.

Tags: , , , ,

Rubrika:

Autor článku: Monika Smutná

Čtěte dál...

nejsou