Jak se fotí v luxusním showroomu Soukup Experience?

Minulý týden jsme fotili krásnou modelku Annu v luxusních prostorech showroomu Soukup Experience. Tuhle designovou vzorkovnu keramických obkladů a dlažeb najdete od začátku roku 2017 v pražském Karlíně. A mají pro vás soutěž!

Soukup experience

Pojďme se nejdřív krátce podívat na historii firmy Keramika Soukup, která showroom plný nejnovějších trendů i nadčasového designu, provozuje. Její zakladatel Jiří Soukup si při škole přivydělával jako obkladač a po sametové revoluci začal ve stejném oboru pracovat v Německu. Po návratu do Čech se rozhodl zúročit bohaté zkušenosti a založit si vlastní firmu. První prodejnu s českými obklady otevřel v rodné Plzni v roce 1992. Roku 1996 už prodejna nestačila a Jiří Soukup otevřel opět v Plzni velký areál s prodejnou, vzorkovnou i skladem. V roce 1997 Keramika Soukup expandovala na Slovensko a v roce 2005 přišel další velký mezník, nejen nové prodejny v ČR, ale i jedna v arabském centru luxusu – Dubaji. Prvního vlastního showroomu v Praze-Stodůlkách se firma dočkala v roce 2010 a o tři roky později byl zrekonstruován areál v Plzni. V roce 2016 se Jiří Soukup rozhodl přestěhovat pražský showroom blíž centru – do moderního Karlína.

Soukup experience

Nevěděli jsme, kde fotit dřív, protože prostředí showroomu prostě nemá chybu. Jak jím procházíte, každou minutou se ocitáte v jiné ještě hezčí koupelně s ještě zajímavějšími obklady.  Focení stejně jako nakupování tu je opravdu zážitkem. Můžete si tu pustit vodu nebo natočit některé z koupelen, jak potřebujete. Nejdřív jsme využili jednoduchých bílých volně stojících van v horním patře, kde byl příjemný klid ideální na tvůrčí práci. Pak jsme se přesunuli ke geometrickým vzorům, výrazným barvám i moderním atypickým koupelnám o patro níž. Zajímavých efektů jsme dosáhli díky vzorům na stěnách, zrcadlům apod.

Naší modelce by to slušelo asi všude, ale v moderních prostorech Soukup Experience vynikly její křivky dokonale. K barvám koupelen, obkladů i podlah jsme se snažili s fotografkou sladit i outfit modelky. Někde trendy barvy pěkně kontrastovaly, jinde překvapivě ladily. A to nemluvím jen o focení venku, kde modelčiny šaty s velkoformátovou dlažbou doslova splynuly.

Soukup experience

Aktuálně v showroomu určitě nepřehlédnete upoutávky na probíhající soutěž, když se u nich vyfotíte a přidáte fotku na Instagram s hashtagem #domovsnu a označením @keramikasoukup, můžete vyhrát vybavení do koupelen, podlahy, nebo dveře až za 150 tisíc Kč dle vlastního výběru. Naše modelka Anna se na několika těch místech už vyfotila. Tak do toho pojďte s ní, ať vám můžeme držet palce!

Anna Dope0x0 Keramika Soukup Soukup experience

Tags: , , , ,

Rubrika:

Autor článku: Monika Smutná

Čtěte dál...

nejsou