Plánovaná rekonstukce a halloweenská soutěž!

Jsou tomu už dva roky, co jsme s kamarádem otevřeli nový foto ateliér v pražských Nuslích. Tehdá spíše pro kamarády a hlavně pro nás, postupem času se nám ale povedlo udělat si jméno a se zákazníky se roztrh pytel. Vybudovali jsme si slušný seznam návštěvníků, co k nám chodí nejen fotit, ale zúčastňují se našich workshopů a dalších eventů. Za toto všechno jsme nesmírně vděční a moc vám děkujeme. Nicméně po dvou letech nás kolega Jakub opouští a já jsem se rozhodla tuto výzvu uchopit všema deseti a postoupit s ateliérem ještě dál. Nebudu na to sama a nebudu vám slibovat, co vše se změní, ale věřte, že toho bude hodně. Na co se můžete těšit v nejbližších dnech?

Ateliér Pod Vilami

 

Pápá gaučíku

Stálí zákazníci jistě ví, že náš slavný gaučík už to má prostě za sebou (kdo ne, mrkněte na facebookové stránky ateliéru, kde veškeré aktuality uvidíte vždy jako první). Gaučík bude tedy nahrazen novým šedým křeslem a stolkem spolu s kožežinkovým koberečkem. Vznikne tak zcela nový fotokoutek pro vaše fotografie, který bude zároveň lehké přenášet. Tento výběr jsem shledala jako nejlepší řešení na základě průzkumu, který proběhl na fb a insta.

 

Tato obměna nábytku proběhne cca v následujících 14ti dnech, dle dodavatele. Nic vám ale samozřejmě nesebereme, dokud nebude vše na místě.

Nový nádech

Další změna, která proběhne cca v následujících 2 měsících, je sundání tapety, vymalování a nalepení nové květinové tapety pouze na jednu zeď (ještě nevím kterou, poraďte v komentářích). Od tohoto kroku očekávám, že vznikne neutrálnější prostor, který pak na každé fotce nebude vypadat stejně. 🙂

-edit 21.12.2019: Tapetu sundavat nebudeme, jelikož si to většina zákazníků nepřeje.

Kompletní podlaha

Jupí, konečně bude v ateliéru dodělána podlaha v místnosti s plátny a to v řádu několika dní. Žádné zaseklé podpatky mezi prkny.

Dvě pozadí naráz

A jako poslední novinku můžete očekávat double držák na pozadí umístěný naproti oknu v boudoir pokojíku. Do teď byl držák na jedno pozadí nad oknem naproti vstupu do místnosti, avšak ze zdi se postupem času utrhl. Nové uchycení bude tedy ve stropě a jelikož bude téměř naproti dvoum oknům, bude na vašich snímcích ještě více přirozeného denního světla.

Lightbox | Ateliér pod Vilam| Boudoir, Glamour | atelierpodvilami.cz

 

Soutěž o hodinu pronájmu zdarma! 

A jelikož byl Halloween, ani mě neminulo halloweenské focení, které jsme podnikly spolu s Tamilou. Jestli ani vás, můžete s námi soutěžit na facebooku o jednu hodinu pronájmu zdarma. 🙂

Rubrika:

Autor článku: Monika Smutná

Čtěte dál...

nejsou