10 otázek pro modelku Tamilu

1) Jak jsi se dostala k modelingu/fotomodelingu a jak je to dlouho?
Vždy mě bavili různé druhy umění. Fotografie je jedno z nich. Na druhé straně miluju vystupovat a kvůli tomu ráda pózuji před kamerou. S amatérským focením jsem začala před 4mi lety.

2) Jaký styl fotíš nejčastěji?
Za mě je to práce a zábava. Pořád střídáme mezi beauty focením, life style, fashion a tak dále.

Tamila Sparrow

3) Jaké bylo tvé nejhorší focení a proč?
Zase nic tak strašného se nestalo. Kromě toho, že jedna z příprav bylo líčení a dělala to ženská z Indie, která právě před tím skončila jíst… Rukama.

4) Jaké bylo tvé nejlepší focení a proč?
Nejlepší focení pro mě, kdy jednoduše spojujeme s fotografem a celým týmem, kdy už vím předchozí zkušenost každého člověka a dosáhli jsme do konečných výsledků, které jsme chtěli. Nejlepší je také to, kdy to naprosto užívám, užívám lokace, outfit atd. Jedné z takových bylo v Dubaj v poušti.

Tamila Sparrow

5)  Za co jsi na sebe v této branži nejvíce pyšná?
Asi za to, že všechny ty dovednosti přivedli mě k soutěži krásy Miss Global, kde jsem skončila na 3.místě a obdržela titul vicemiss. A taky za to, že jsem začala docela pozdě a dostala do právě velkých výsledků.

6)  Jaký máš názor na plastické operace?
Mám názor, že všechno stojí za to, jestli dá se udělat opatrně a mírnější. Já neplanuji žádné operace a vůbec nechápu, když krásné přirozené holky dělají ze sebe nafoukané panenky, které jsou spíš strašné než hezké. Jinak malá oprava nedostatku, nebo, pane bože, traumata po nehodě – proč ne? Koneckonců, je to vlastní rozhodnutí každého člověka.

7) Děláš něco pro udržení dobré postavy?
Hlavně já stále se učím se milovat. Vždy jsem nespokojená a makám do toho, abych dosáhla lepší verze sama sebe. To se týče postavy také, ale pořád mám s tím nějaký problémy, buď hormonální, nebo stresové. Jinak ráda pohybuji v aktivním životě, chodím do skupinových lekcí, dělám strečink, snažím se jíst zdravě ale ne vždy mi to podaří . Ale není nikdo perfektní.

8) Máš nějaké zaměstnání mimo modeling?
Další věc, která je důležitá pro mě je moderování. Já jsem moderátorka a ráda mluvím před lidmi. Případně, jestli budete plánovat svatbu nebo další událost, tak ozvěte se.

9) Za co utratíš nejvíce peněz?
Za sen. Buď to konzert nejoblíbenější kapely někde v jiné zemi nebo cestování do nové krajiny. 😅

10) Jaké jsou tvé životní cíle?
Pokračovat v tom co dělám. Každý další rok být lepší verze sama sobě, to má svůj výkon. Chci se zapojit do něčeho ještě většího, možná zahájit vlastní projekt, spojený s umění, sebevědomí a charitou, ale ještě o tom přemýšlím.

Tags: , , , ,

Rubrika:

Autor článku: Kateřina Janečková

Čtěte dál...