Přestaňme plýtvat díky Clean Sponge

Revoluce v odličování je tady. Clean Sponge by měla mít nejen každá žena, ale hlavně každá vizážistka. O čem že to mluvím?

Clean Sponge je ekologická odličovací houbička s jemnými vlákny i pro tu nejcitlivější pokožku. To nejdůležitější je, že je pratelná a není tedy potřeba použít 5 vatových tamponků a více denně. Jednoduše houbičku namočíte, kápnete na ni kapku odličovacího přípravku (pokud máte čas a nemáte voděodolný makeup, stačí namočit pouze vodou) a stíráte makeup z obličeje. Ze své zkušenosti mohu potvrdit, že odlíčení trvá do minuty a houbička je opravdu příjemná a nikde nedře. Což je výborné pro již neelastickou kůži, na které hlavně dřením při odličování vznikají vrásky. Jakmile je hotovo, houbičku stačí umýt vodou a mýdlem a pověsit tak, aby měla možnost brzy uschnout. Min. 1x týdně by jste měli vyprat houbičku v pračce (ideálně v sáčku na praní citlivého prádla), aby jste zneškodnili případné bakterie.

Na výběr máte z několika barev a vybírat by jste měli nejen podle oblíbené barvy, ale také podle typu vašeho líčení. Takže pro nejdelší životnost houbičky si slečna se silným večerním makeupem nevybere bílou houbičku, ale spíše černou nebo alespoň hnědou. Pro ty dívky, které jsou rády každý den jiné, je tu výhodné balení se třemi barvami uvnitř.

 

Pokud se řadíte též mezi ty lidi, kteří neradi škodí životnímu prostředí více než je potřeba, mrkněte na eshop a pořidťe jednu houbičku sobě, přítelkyni nebo mamince, protože Vánoce jsou tu beztak co nevidět. 🙂

Rubrika:

Autor článku: Kateřina Janečková

Čtěte dál...

nejsou