Co čekat od workshopu s Janem Hronským?

Když se řekne Jan Hronský, většině se vybaví zajímavě upravené fotky, dlouhé nohy a velmi málo prádla. Co se tedy asi může dít mimo hledáček fotoaparátu? 

V první řadě si představ spousty humoru, krásné ženy a postaršího sympaťáka s cigárkem v puse (elektronickým, samozřejmě).

Jan, alias Žltý Dodo, je aktový fotograf s letitými zkušenostmi a arzenálem krásných modelek. Bodeť by ne, Dodovy fotky jsou unikát a ženy mu leckdy stydlivě píšou samy o to, aby se mu mohly svléknout před jeho objektivem. A když zrovna nefotí tyhle ženy a nebo nepracuje, pořádá sem tam foto workshopy. Jeden z nich pořádal v neděli 16.6.2019 i u nás v ateliéru (a jeho okolí). Samozřejmě jsme byli u toho, takže pokud jste nemohli dorazit nebo jste si to rozmýšleli a nakonec nedorazili, vaše škoda, ale pokusíme se vám to shrnout v kostce. 🙂

 

Co vše můžete tedy očekávat?

1. Přátelské povídání ve společnosti tobě blízkých lidí. O focení, o životě, o modelkách zvlášť a hlavně spousty vtipných historek, co prostě nevymyslíš.

2. Profíka v akci, respektive Doda ve svém přirozeném prostředí. Opět doplněné několika tahy z cíga a spoustou historek. A možná i právě z tohoto workshopu vzniknou historky nové, nikdy nevíš.

3. Krásné ženy, to bez debat.

 

 

4. Samozřejmě nové poznatky, nejen co se práce s modelkou týče. Protože to je asi to nejdůležitější, pokud nechceš, aby tvá modelka vypadala jak na návštěvě zubaře.

5. Seznámíš se s Dodovo oblíbenými pluginy do photoshopu a nahlédneš na jeho surové fotografie bez retuše.

 

 

6. Možná tě až zaskočí připravenost a kreativita modelek.

7. Adrenalin. Ať už proto, že policajtů je najednou v okolí víc než normálně, nebo proto, že ti nikdy nedošlo, jak velký jsou češi puritáni.

 

 

8. Stoprocentně čekej poustu slídilů, stydlivých i drzých (najednou je každej fotograf, žejo).

 

 

9. Čas uteče jako voda, bohužel. Zbývá co nejrychleji dojet domů a strčit paměťovou kartu do počítače. Photoshop už čeká…

 

Tags: , , , ,

Rubrika:

Autor článku: Kateřina Janečková

Čtěte dál...

nejsou