10 otázek pro modelku Katku

Chcete poznat naše modelky trochu více? Přinášíme sérii rozhovorů s našimi modelkami, čtěte dál ...

1) Jak jsi se dostala k modelingu/fotomodelingu a jak je to dlouho?
K modelingu jsem se dostala vlastně tak, že si mě vybrala jedna majitelka butiku, abych ji chodila přehlídky, které organizuje. V té době mi bylo 13, takže už je to 12 let. To mě strašně bavilo, takže když se vyskytla možnost, šla jsem na casting do jedné agentury. Tam jsem si udělala modelingový kurz, ale s agenturou spolupracovat nezačala. To bylo před 11 lety. Od začátku jsem jela sama za sebe. V té době jsem fotila nebo šla přehlídku jen občas a jako koníček. Taky asi proto, že jsem žila v Třebíči a těch možností tam moc nebylo.
A s modelingem na profesionální úrovni jsem začala před 4 lety, kdy mě objevil Jiří Šubrt. Ten mě naučil pořádně fotit, donutil zhubnout a velmi rychle se to rozjelo.

2) Jaký styl fotíš nejčastěji?
Glamour.

3) Jaké bylo tvé nejhorší focení a proč?
Mé rozhodně nejhorší focení bylo v Praze se skupinou Švýcarů. Ten den byla strašná zima, fotilo se v nějaký polorozpadlý stodole, kde bylo neuvěřitelně prachu, asi čtyři centimetry. Všude, na všem. Nedalo se na nic šáhnout, nikam si nic položit… a aby toho nebylo málo, tak pršelo. Možná kdyby ta stodola neměla žádnou střechu, bylo by to lepší než tahle děravá, kde ten déšť působil, že na mě tu vodu leje někdo kýblem. A asi si umíte představit, co to dělalo s tím prachem, co byl všude.
Ale největší průser začal při focení. Měli jsme fotit zakryté akty, ale oni po mě chtěli fakt čuňačiny. Open legs, přimáčlý prsa k sobě, úchylný výrazy… zazněly tam fráze jako “on tě platí, tak dělej co říká” což mě neskutečně naštvalo. Nejhorší bylo, že mě nechtěli pustit domů, ani mi zaplatit, když to nenafotíme. Naštěstí všechno dobře dopadlo, ale byl to otřesnej zážitek.

4) Jaké bylo tvé nejlepší focení a proč?
Krásných focení jsem měla nespočet. 🙂  Jsem extrémně teplomilná, takže každé focení, kde je teplo, má plusové body. Díky tomu patří mezi mé nejoblíbenější focení ta u moře.
Na druhou stranu, jednou jsem fotila akty v zimě v Tatrách, na to taky strašně ráda vzpomínám. To byla pro mě neuvěřitelná výzva, a fotky jsou fakt top.

5) Za co jsi na sebe v této branži nejvíce pyšná?
Asi na sebe nejsem pyšná v ničem. Vážím si toho, že mám dostatek práce, jsem hrozně ráda, že nemusím mít jiné zaměstnání.
Samozřejmě potěší každá zmínka v médiích, když najdu svoji fotku v časopise, jdu nádhernou přehlídku nebo se vidím někde vystavená.
A taky jsem hrozně ráda za svoje korunky. Přiznám se, že si je občas, když jsem sama doma, nasadím a obdivuju je v zrcadle. 😀

6) Jaký máš názor na plastické operace?
Když to někomu pomůže zvýšit sebevědomí nebo odstranit komplex, proč ne. Já sama bych na sobě taky změnila spoustu věcí, ale jsem srab. Rozhodně si ale nemyslím, že by upravované holky (dneska vlastně musíme říct lidé) měly mít možnost se účastnit soutěží krásy. Tam bych zakázala i prodloužené vlasy. To je pak moc jednoduchý, být krásná, když to ale vůbec nejsi ty.

7) Děláš něco pro udržení dobré postavy?
Ne. Nejím skoro žádné maso, ale ne kvůli postavě, ale proto, že mi to vadí morálně. Ale rozhodně to má efekt i na tom těle. A občas zajdu do fitka, ale jen pro pocit že něco dělám, dost to flákám.

8) Máš nějaké zaměstnání mimo modeling?
Ne.

9) Za co utratíš nejvíce peněz?
Za nájem.

10) Jaké jsou tvé životní cíle?
Mít čtyřpokojový byt v centru Prahy s výhledem na Vltavu, milujícího manžela, krásnou dceru, neposlušnýho psa, práci co mě bude bavit a být šťastná.

Katce moc děkujeme za rozhovor a pokud máte zájem si s Katkou zafotit, mrkněte do jejího medailonku. 🙂

Tags: , ,

Rubrika:

Autor článku: Kateřina Janečková

Čtěte dál...

nejsou