MOON club & lounge | F.designers: Store & Atelier

Přání se mi vyplnilo a měla jsem možnost znovu fotit v krásných prostorech klubu Moon. Šanci jsem využila a vzala si s sebou ten nejlepší tým, jaký jsem si vzít mohla.

A když říkám tým, myslím tím TÝM! Protože o vizáž se nám postaraly Monika s Veronikou, což jsou obě profesionálky, které spolupracují s né jednou celebritou (pokud se vám jejich práce líbí, není problém si je přizvat na vaše portrétní focení). O styling se postarala Monika spolu s F.designers: Store & Atelier a paruky máme od skvělé Katky z MyWigs.

Co se týče modelů a modelek, konečně jsem si zafotila s Ladykem, což jsem měla na mušce už víc jak dva roky. A modelkovaly mi nádherná Tamila s Johankou a Benazir. Věděli jste, že Tamila vyhrála 2. místo na Miss Global a momentálně soutěží v Miss International? Držte jí palce!

Tentokrát jsem si doma nenechala ani kartu, ani baterku, nicméně i tak jsem si opět vzala pomocnici Máju, což je také nejen modelka ale i fotografka a navíc je velmi hodná a skromná. A i ji si budete moci brzy najít na našich stránkách v sekci modelky a tím pádem si ji vzít na své focení v ateliéru.

Pokud vás zajímá, jak tahle spolupráce dopadla ,podívejte se na galerii. 🙂

Tags: , , , , ,

Rubrika:

Autor článku: Monika Smutná

Čtěte dál...

nejsou