Když hledáte místo pro workshop…

... napište nám. A je jedno, jestli sháníte foto workshop nebo jej nabízíte. A nebo možné sháníte prostor pro Vaši přednášku. Letošní léto máme ve znamení workshopů a přednášek a chceme toho udělat tolik, že nám z toho do dalšího léta bude špatně! 

Hledáte workshop, na kterém zlepšíte své fotografické schopnosti ať už co se týče techniky, nebo komunikace s modelkou? Mrkněte na kategorii připravovaných workshopů a třeba si vyberete. Jako první můžete očekávat Training Day s Nikol a to hned 9.6.2019. Dále se můžete těšit na Aktový workshop vedený skvělým Dodem, a to následující neděli, tedy 16.6.2019.

Nevybrali jste? Napište nám na email info@atelierpodvilami.cz a my vám jej připravíme. Máme databázi nejen výborných modelek a modelů, ale samozřejmě i schopných fotografů. A tak není nic jednoduššího, než se s nimi domluvit.

  

Hledáte místo na workshop? Potřebujete ateliér, který nabízí k pronájmu vybavení zdarma a možnosti odpočinku, uvaření kafíčka, atd. mezi přednáškami? Nebo snad dokonce takový, který vám zajistí i umístění odkazu na svých stránkách a další potřebné promo? Napište nám na email info@atelierpodvilami.cz s představou, jaký workshop by jste rádi připravili. Nemusí se totiž jednat pouze o foto workshop. Prostory máme přizpůsobené i na přednášky, takže ani takový marketingový specialista se nemusí bát, že prostor nebude to pravé ořechové!

  

Tags: ,

Rubrika:

Autor článku: Kateřina Janečková

Čtěte dál...

nejsou