Poznejte boudoir fotografii a zažijte focení vašich snů!

Denisa | modelka | www.atelierpodvilami.cz

Propadněte kouzlu boudoir fotografií a probuďte v sobě bohyni! Tomuto žánru vládne smyslné kouzlo a jedinečnost každé ženy.  A proč byste boudoir foto měla mít i vy? Je to nejen sexy, ale získáte i nový pohled na vaši krásu! Boudoir styl posilí sebevědomí  a může být také originálním dárkem pro vašeho partnera.  Na co ještě čekáte?

boudoir Denisa - atelierpodvilami.cz

Když se řekne „boudoir“…Co k tomu pořebujete a kde snímky získáte?

Boudoir“,  francouzsky ložnice dámy, vystihuje scénu fotografie. Dámský pokoj dá snímkům intimní svůdnou atmosféru a během focení si skvěle vyhrajete s detaily a rekvizitami. K focení je proto nejvhodnější luxusní hotelový pokoj či krásná ložnice, ale můžete využít již vybavené fotostudio.

Zvolte správný interiér!

Studio nebo vlastní pokoj, co bude lepší? Chybět nemají hravé prvky – postel s polštáři a přehozy, toaletka se zrcadlem, pohovka, záclony či zajímavé tapety a další rekvizity. Nezapomeňte na krásné prádlo a jiné oblečení. Čím více zajímavých detailů, tím krásnější bude výsledek!

Boudoir studio a proč se vám vyplatí objednat?

Profesionální fotoateliér myslí na výbavu za vás a zkušení fotografové již vědí, co je pro dokonalou fotografii potřeba. Starost vám ušetří i související služby jako vybavená maskérna i šatna nebo přímo vizážistka. Inspirujte se v našem budoir ateliéru, který si také můžete jednoduše pronajmout. Najdete zde elegantní nábytek neo třeba houpačku, luxusní tapety a přehozy, a navíc i malé občerstvení. Vysněnému snímku pomáhá především dobré pozadí a profesionální osvětlení, které je u nás samozřejmě k dispozici. Pište nám a volejte nebo nás rovnou navštivte!

Boudoir je příběh o vás!

Odložte sebekrititku, boudoir se totiž zajímá o vaši výjimečnost a odlišnost. Máte obavy z  pózování? Žádný strach, tady modeling nepotřebujete,  fotky mají vystihnout hlavně vaší osobnost. Pusťte se s chutí do hry s různými outfity a líčením. Při focení bohatě stačí uvolněné přirozené pozice, se kterými případně vypomůže fotograf. Určitě se ale nebojte experimentovat, pokud máte chuť. A skvělou náladu můžete podpořit i sklenkou sektu!

Helen Festin - atelierpodvilami.cz

5 kroků k vaší spokojenosti:

K focení potřebujete jen dostatek odpočinku, pohodlí a čas vyhrazený pro sebe! Přinášíme vám ještě pět tipů pro nejlepší výsledek!

1. Zasněte se! Vypadá váš dokonalý snímek něžně a romanticky nebo spíš nespoutaně? Vytvořte si představu a přizpůsobte jí i výběr oblečení. Vyzměte si vždy více outfitů, ať máte z čeho vybírat!

2. Z očí do očí… Nejlepší snímky mají jedno společné: okouzlující pohled očí. Svůdný je pohled do objektivu, tajemně působí, když se zahledíte jinam.

3. Bavte se. Jde o zážitkovou fotografii, takže se prostě jen dobře bavte! Střídejte oblečení i doplňky, pusťte si oblíbenou hudbu a nechte fotografa experimentovat se světly. Uvidíte, jak vaše snímky ožijí!

4. Perfektní líčení bere dech! Svěřte se profesionální vizážistce a nechte si vykouzlit něžný pohled. Nebo raději líčení sexy dračice? Profesionál zdůrazní vaši osobní krásu a třeba pro vás objeví i nový slušivý styl!

5. Ta nádherná žena jste vy! Přesně to je poselství, o kterém vám boudoir fotografie poskytne jasný důkaz. Nechte sebekritiku  daleko a do ničeho se nenuťte. Nechte vaši jedinečnost promluvit za vás!

Tak co na to říkáte?  Kontaktujte nás a naplánujte si den krásy pro vaši radost i sebevědomí nebo na nás směřujte jakékoliv dotazy. Budeme se těšit!

Rubrika:

Autor článku: Monika Smutná

Čtěte dál...

nejsou