Obrazy a další od Saal Digital

Pro rodiny, pro umělce a vlastně pro každého, kdo chce své šťastné vzpomínky zvěčnit. Navíc se slevou!

Taky máte doma krabici plnou vašich fotek od maminky? Smutníte, že vy sami nic takového neděláte a za dvacet let si vlastně možná nevzpomenete na tu skvělou oslavu narozenin vaší kamarádky, ten skvělej výlet na Velkou Ameriku nebo jak si váš syn poprvé sednul, protože jste si udělali jen fotku na mobil a ten následně ztratili? Buďme ale upřímní, opravdu chceme mít vlastně další krabici plnou fotek, na které se podíváme dvakrát za život? Pojďme s dobou! Dnes máme možnost si vytisknout svou oblíbenou fotografii na obraz, vytisknout si celou sérii fotek do fotoknihy, nebo např. vyrobit babičce hrníček s fotkou vaší ratolesti. Když jsem si všimla poměrně časté akce od Saal Digital, Sleva 1400,- na foto obraz, musela jsem ji samozřejmě ihned využít. Vzhledem k poměrně nízkým cenám za obrazy, jsem si musela objednat rovnou dva, abych si nemusela brát jeden obrovský. 😀 Což se mi vlastně i hodilo, jelikož jsem objednala jeden menší i pro mamku. Velikostí k výběru je několik přednastavených, ale máte možnost si naťukat i velikost vlastní. Dále máte na výběr několik možností předem připravených uchycení na obraz, ale můžete si jej nechat vyhotovit i bez uchycení. Co je ale nejdůležitější, můžete si vybrat materiál obrazu. Na výběr máte z hliníkové desky Alu-Dibond, vykartáčované hliníkové desky Alu-Dibond ButlerFinish, akrylátového skla, pěněné PVC desky, fotoplátna, atd. A i když nebudete mít štěstí na jejich slevovou akci, nic moc se neděje, jelikož Saal Digital má nějaké slevy neustále, jako např. seznamovací kupón v hodnotě 450,- kč (WB524LFT-EXW) na pěněné PVC desky (sleva platí pouze do 30.4.2019).

Abych se dostala k recenzi produktu jako takové, nutné zmínit, že v případě PVC desky dostanete na výběr nejen z velikosti ale i z šířky (hloubky) obrazu. Já jsem pro ten větší zvolila raději 10mm a pro menší 5mm. Ani ten větší obraz není nijak zvlášť těžký, takže se ani nebojím ho dát nad televizi. 😀 Teď už jenom, aby ho tam můj muž přivrtal, žejo. Kvalitu tisku snad asi nemusím ani řešit, je to opět bezchybné jako vždy i u jejich fotoknih (už mám 2). A opět musím podotknout, že i když si na to já osobně snažím dávat pozor, některé věci vám prostě při retuši uniknou ale v tisku se vždy ukážou (takže Oliver na fotce drží v ruce chlup z koberce :D). To je ale má lajdácká chyba, které se již příště už snad opravdu vyvaruji. Co se týče výroby, obraz si můžete navrhnout jak v jejich online programu, tak v programu na stažení (ten doporučuji při výrobě např. dětských foto knih, u obrazu spíš nevyužijete). Nejpříjemněji jsem byla překvapena dobou dodání, jelikož objednávku jsem odeslala v sobotu večer a obraz jsem měla už ve středu doma. Nutno podotknout, že produkty se odesílají z Německa!

Na závěr bych chtěla říct, že služby od Saal Digital mohu po 3x jedině doporučit a jsem velmi ráda, že jsem si vyzkoušela také něco jiného než foto knihy. Pokud máte zájem o foto obraz nebo jakékoliv jiné tiskové služby, obraťte se raději na profíky, než aby jste později litovali. A pokud nemáte fotky, které by jste si mohli vytisknout, přijďte k nám na focení a postaráme se vám i o výrobu takovýchto produktů. 🙂

Rubrika:

Autor článku: Kateřina Janečková

Čtěte dál...

nejsou