4 výhody modelingové spolupráce a proč je lepší si připlatit

Co dá vašim fotografiím větší šmrnc než modelka, která umí vyniknout? Existuje řada faktorů, které zlepšují snímky, ale nic nezvýrazní styl fotografií tak dobře jako zkušená modelka. Jaké jsou výhody modelingové spolupráce a kolik taková služba stojí? Odpověď najdete v našem článku.

Ať je představa o dokonalém snímku jakákoliv, dobře zvlolená modelka je tím, kdo vaši vizi pomůže uskutečnit. A to hned z několika důvodů:

  1. Profesionální „aktérka“ už nějakým focením prošla a potřebám kvalitních snímků už rozumí. Její zkušenosti znásobí efekt vaší práce. Nemusíte vysvětlovat, jak zdůraznit křivky, nebo která pozice dívce sluší. Profesionální modelka pracuje více samostatně a o její kreativitě svědčí získané zkušenosti. Jak je zřejmé i v portfoliích našich modelek!

  2. Dobrá modelka zvýši emocionální účinek vaší fotografie také přesvědčivým výrazem tváře a vy máte profesionální výsledek na dosah. Bez emoce to zkrátka nejde!

  3. Neocenitelnou výhodu spolupráce s profesionálkou je spolehlivost. U nás vám doporučíujeme pouze ty modelky, které svůj zodpovědný přístup již prokázaly. Už žádná ztráta času čekáním na focení, které se nekoná.

  4. Dobře sestavené portfolio je další devízou modelek z povolání. Představu o schopnostech modelky získáte díky portfoliu předem a spolupráce se tím usnadní. Ať už chystáte reklamní či umělecké fotografie, neřiďte se nikdy jen samotným vzhledem (třeba fotografií tváře). Šikovné modelky se na snímcích mění k nepoznání a dovedou ztvárnit celou škálu „osobností“ pro potřeby focení. Na webu Ateliér Pod Vilami proto najdete k nahlédnutí portfolia našich modelek i s výčtem zkušeností. Ideální cesta k splněnému očekávání fotografa.

 

 

Kolik stojí focení s profesionální modelkou?

Finančí náročnost se pochopitelně odvíjí od zkušeností a nároků každé dívky. Naše modelky si berou honorář cca od 500,- až 3000,- za hodinu focení. Hodina s profesionálkou vám však vynahradí i půl dne práce s dívkou, o které nemáte představu, co umí, a jak spolupráce půjde. U nás si modelky nosí i zásobu outfitů či rekvizit nebo si můžete nějako oblečení zapůčit přímo v ateliéru, a velkou výhodou je i možnost vizážistky nebo využití maskérny. Modelky se v prostředí ateiéru již dokonale vyznají a příprava je tak rychlejší. V Ateliéru Pod Vilami jsme vám přichystali komorní zázemí s plátny v různých barvách a profesionálním osvětlením. Nestojí tohle za návštěvu?

Vyzkoušejte naše modelky momentálně s 10% slevou! Platí do konce dubna 2019. 

Tags:

Rubrika:

Autor článku: Kateřina Janečková

Čtěte dál...

nejsou